ZELFSTANDIG WERKENDE KOK

Word jij onze nieuwe Zelfstandig Werkende Kok?

Bij China Tuin in Hengelo zijn we op zoek naar een enthousiaste en getalenteerde Zelfstandig Werkend Kok om ons team te versterken. Of je nu veel ervaring hebt of net één jaar, wij verwelkomen je graag in ons team!

Over ons

China Tuin is een begrip in Hengelo en we hebben onlangs een complete make-over ondergaan. Met een moderne uitstraling en urban look, zijn we klaar om onze gasten te verrassen met een vernieuwd concept. We bieden shared dining gerechten uit de wereldkeukens, heerlijke cocktails en een gezellige sfeer.

Jouw rol

Als Zelfstandig Werkend Kok ben je een belangrijk onderdeel van ons keukenteam. Je bent verantwoordelijk voor het bereiden van kwalitatief hoogwaardige gerechten, het meedenken met de nieuwe menukaart en het runnen van je eigen sectie tijdens de piekmomenten. Je neemt onze gasten mee op een culinaire reis door de smakelijke wereldwonderen.

Wat vragen we van jou?

– Minimaal 1 jaar keukenervaring

– Bekend met de hygiënevoorschriften (HACCP)

– Beschikbaar voor 30 – 40 uur per week

– Je vindt het leuk om mee te denken met nieuwe gerechten

– Je hecht waarde aan de presentatie van gerechten

Wat bieden wij jou?

– Een uitdagende en afwisselende functie

– Een supertof team en inspirerende werkomgeving

– Gezellige maaltijden met je collega’s

– Flexibele werkuren en mogelijkheid tot promotie

Dienstverband

Fulltime, Parttime, Vaste baan, Tijdelijk, Oproepbasis

Rooster

Avondwerk, Dagdienst, Flexibel werkrooster, Weekendbeschikbaarheid, Werken op feestdagen

Taalvereiste

Nederlands niet vereist

Ervaring

Horeca: 1 jaar (Gewenst)

Ben jij klaar voor dit nieuwe avontuur en wil je deel uitmaken van ons gezellige team? Laat ons weten dat je interesse hebt en stuur ons een mailtje!

Online reserveren