Horecamedewerker

Word jij onze nieuwe Medewerker Horeca?

Bij China Tuin in Hengelo zijn we op zoek naar een enthousiaste en gastvrije Medewerker Horeca om ons team te versterken. Of je nu veel ervaring hebt of dit je eerste baan is, wij verwelkomen je graag in ons team!

Over ons

China Tuin is een begrip in Hengelo en we hebben onlangs een complete make-over ondergaan. Met een moderne uitstraling en urban look, zijn we klaar om onze gasten te verrassen met een vernieuwd concept.

Jouw rol

Als Medewerker Horeca ben je het gezicht van onze locatie. Je ontvangt onze gasten met een glimlach, adviseert hen over dranken en gerechten en zorgt ervoor dat ze hun bestelling netjes aan tafel geserveerd krijgen. Je creëert de juiste gastbeleving en levert de beste kwaliteit en service. Je kunt bij ons werken wanneer jij kan en wil, dus ook bijvoorbeeld kortere diensten van 4 x 4 uur zijn mogelijk.

Wat vragen we van jou?

– Gastvrij en servicegericht

– Enthousiast en sociaal

– Teamspeler

– Zin om in de horeca te werken

– Beschikbaarheid in de weekenden en vakanties

Wat bieden wij jou?

– Flexibele werkuren en de mogelijkheid om te werken op de tijden waarop jij het wil

– Doorgroeimogelijkheden

– Personeelskorting

Dienstverband

Fulltime, Parttime (16 uur per week)

Secundaire arbeidsvoorwaarden

– Flexibele werkuren

– Mogelijkheid tot promotie

– Personeelskorting

Werklocatie

In person

Ben jij klaar voor deze uitdaging en wil je deel uitmaken van ons gezellige team? Laat ons weten dat je interesse hebt en solliciteer direct!

Online reserveren